MotoDevils
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Δυστυχώς πωλείτε....

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Δυστυχώς πωλείτε.... Empty Δυστυχώς πωλείτε....

Δημοσίευση από huskysm610s Δευ Ιουν 22, 2009 12:45 pm

Με μεγάλη μου λύπη, σχεδόν ψελλίζοντας θέλω να σας ανακοινώσω πως το αγαπημένο μου husky τίθεται στην διάθεση όποιου θέλει να το πάρει υπό την προστασία του. Είναι ευλαβικά διατηρημένο, με όλα του τα service σε εξουσιοδοτημένο, σε άριστη κατάσταση, φυλασσόμενο σε γκαράζ. Καινούργια λάστιχα 1 μηνός, καινούργιες χειροποίητες ελεύθερες εξατμίσεις carbon (υπάρχουν και οι αυθεντικές),λαιμοί τιτανίου husqvarna racing. Συναγερμός dobermann με ανεξάρτητη σειρήνα και μπαταρία. Πίσω φανάρι accerbis led (υπάρχει και το αυθεντικό).Χούφτες accerbis και άλλα πολλά.
Αυτά τα λίγα, το μόνο μείων του είναι πως έχει μερικές γραντζουνίτσες εδώ και εκεί, αλλά όχι κάτι το ιδιαίτερο. Δεκτός βεβαίως κάθε έλεγχος. Ό,τι χρειαστείτε στείλτε ένα email στο plutare@gmail.com (δεν βάζω τηλέφωνο λόγω δουλειάς, μιλάμε μέσω email και μετά μέσω τηλεφώνου).

Παραθέτω το link από την αγγελία ( http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/284470/ )... κλαψ κλαψ

Δυστυχώς πωλείτε.... 2844709b.th

Δυστυχώς πωλείτε.... 284470fb.th

Δυστυχώς πωλείτε.... 284470cb.th

huskysm610s

Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 27/01/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δυστυχώς πωλείτε.... Empty Απ: Δυστυχώς πωλείτε....

Δημοσίευση από OrEsTiS Τετ Ιουν 24, 2009 11:24 pm

Κουκλί το εχεις μπραβο! απο τα ωραιοτερα 610 που κυκλοφορουν,πως και το δινεις ρε αφου το γουσταρες πολυ;!
OrEsTiS
OrEsTiS

Αριθμός μηνυμάτων : 705
Ημερομηνία εγγραφής : 18/01/2008
Ηλικία : 42
Τόπος : Athens

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δυστυχώς πωλείτε.... Empty Απ: Δυστυχώς πωλείτε....

Δημοσίευση από TT600 Παρ Ιουν 26, 2009 12:46 am

apsogo to exi o filos
TT600
TT600

Αριθμός μηνυμάτων : 239
Ημερομηνία εγγραφής : 06/02/2008
Ηλικία : 39

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης