MotoDevils
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ

+8
Papios
GLXtuner
cryptonman
Netious
kawasrider
OrEsTiS
TT600
KAPnos
12 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ

Δημοσίευση από OrEsTiS Τετ Ιουλ 09, 2008 11:52 pm

Αρχηγος ο Kapnos! Wink
OrEsTiS
OrEsTiS

Αριθμός μηνυμάτων : 705
Ημερομηνία εγγραφής : 18/01/2008
Ηλικία : 42
Τόπος : Athens

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ

Δημοσίευση από GLXtuner Πεμ Ιουλ 10, 2008 12:12 pm

Η σχάρα φυσικά έχει βγει ο σκελετός είναι σε πολύ καλη κατασταση και η σέλα θα αλλαχτει με μια άλλη φτιαγμενη η οποία και αυτή με την σειρά της θα αλλαξει κάλυμα.Γενικός όπως έχω ξαναπει όλο το μηχανάκι θα γίνει καινουργιο.Να καμιά φωτογραφία.Ψάχνω και κανένα μοτερ αστρα με καμιά 100αρια ευρο σε καλή κατάσταση το δικό σου καπνέ είναι λίγο ακριβουτσικο για τα δεδομένα μου δεν έχω ΄τόσα λεφτά.

ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ - Σελίδα 2 Dsc06716
ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ - Σελίδα 2 Dsc06715
ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ - Σελίδα 2 Dsc06714
ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ - Σελίδα 2 Dsc06712
ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ - Σελίδα 2 Dsc06713
GLXtuner
GLXtuner

Αριθμός μηνυμάτων : 154
Ημερομηνία εγγραφής : 17/06/2008
Ηλικία : 31
Τόπος : Συκούριο-Λάρισας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ

Δημοσίευση από GLXtuner Πεμ Ιουλ 10, 2008 12:17 pm

Κάποια από τα λίγα καινουργια πράγμτα ηταν μόνο τα οιπόλυπα είναι φαναρια και κρυσταλα και ο σκελετός που είναι για βάψιμο.Καρμπιλατέρια έχω ότι θέλω τζάμπα.Καμιά χοάνη είναι καλή για κόντρες η ο παπάς είναι καλύτερος?
GLXtuner
GLXtuner

Αριθμός μηνυμάτων : 154
Ημερομηνία εγγραφής : 17/06/2008
Ηλικία : 31
Τόπος : Συκούριο-Λάρισας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ

Δημοσίευση από OrEsTiS Πεμ Ιουλ 10, 2008 5:29 pm

Ωραιες οι photos,γιατι δεν ψαχνεις κανα μοτερ με περισσοτερα κυβικα (απο παπι παντα) απο νεοτερο μοντελο και οχι απο astrea??
OrEsTiS
OrEsTiS

Αριθμός μηνυμάτων : 705
Ημερομηνία εγγραφής : 18/01/2008
Ηλικία : 42
Τόπος : Athens

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ

Δημοσίευση από KAPnos Πεμ Ιουλ 10, 2008 11:11 pm

γιατι κινεζικος ειναι 300καφε και ο χοντα ο ινοβα βγαινει στο 800φευγα...να γιατι
KAPnos
KAPnos

Αριθμός μηνυμάτων : 137
Ημερομηνία εγγραφής : 21/01/2008
Ηλικία : 31
Τόπος : ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ

Δημοσίευση από GLXtuner Παρ Ιουλ 11, 2008 11:06 am

Στην αρχή έλεγα για κανένα κινέζικο 125 αλλά μετά άλλαξα γνώμη και λέω για αστρα αν βρω αν όχι θα κλείσω το 50αρι και θα περιμένω ενα χρονο για να το πειραξω.
GLXtuner
GLXtuner

Αριθμός μηνυμάτων : 154
Ημερομηνία εγγραφής : 17/06/2008
Ηλικία : 31
Τόπος : Συκούριο-Λάρισας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ

Δημοσίευση από OrEsTiS Σαβ Ιουλ 12, 2008 9:20 pm

Παιδια η καλυτερη βελτιωση παντα ειναι να αλλαζετε μοτοσυκλετα, και να πηγαινετε σε κατι πιο δυνατο εαν δεν σας φτανει το γκαζι και θελετε κατι παραπανω απο εκεινο που εχετε.
Τωρα βελτιωσεις οπως μοτερ και τετοια ο μονος κερδισμενος συνηθως ειναι ο μηχανικος που μας κατακλέβει...
OrEsTiS
OrEsTiS

Αριθμός μηνυμάτων : 705
Ημερομηνία εγγραφής : 18/01/2008
Ηλικία : 42
Τόπος : Athens

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ

Δημοσίευση από GLXtuner Τρι Ιουλ 15, 2008 1:00 pm

Μην το λες είναι κάτι glxakia που ήξεραν μηχανικούς και τους τα έκαναν τζάμπα και πετάν.Ενας φιλος μου έχει ένα 145αρι και ξεσκίζει.Εχω δει κόντρα glx εναντίον ξερο στο μακρυχώρι και το ξερό την έφαγε.Ακόμα και στα μπαμ ιστερούσε μπροστα στο glxaki και το χοντα είχε την εξωτερική στην κόντρα σε μία στροφή.
GLXtuner
GLXtuner

Αριθμός μηνυμάτων : 154
Ημερομηνία εγγραφής : 17/06/2008
Ηλικία : 31
Τόπος : Συκούριο-Λάρισας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ

Δημοσίευση από OrEsTiS Πεμ Ιουλ 17, 2008 7:38 am

Στην Αθήνα ειναι δυσκολο εως ακατόρθωτο ενας μηχανικος να σου πειραξει το παπι η την μηχανη σου τσαμπα,εδω μας πιανουν τον κωλο κανονικα στις τιμες.
Στην επαρχια που γνωριζεστε μεταξυ σας καλυτερα και ειστε λιγοτεροι μπορει καποιοι να εχουν μεράκι και να ειναι ξηγημένοι μηχανικοι,εδω στην Αθηνα το 90% των μηχανικων ειναι κλέφτες...

ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ - Σελίδα 2 Thief-caught-cctv
OrEsTiS
OrEsTiS

Αριθμός μηνυμάτων : 705
Ημερομηνία εγγραφής : 18/01/2008
Ηλικία : 42
Τόπος : Athens

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ

Δημοσίευση από GLXtuner Πεμ Ιουλ 17, 2008 10:22 am

ΜΑλον έχεις δίκιο.
GLXtuner
GLXtuner

Αριθμός μηνυμάτων : 154
Ημερομηνία εγγραφής : 17/06/2008
Ηλικία : 31
Τόπος : Συκούριο-Λάρισας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ

Δημοσίευση από Papios Τετ Αυγ 20, 2008 1:50 pm

file GLXtuner pare ena moteraki lifan 125 me kana 200e na mhn exeis agxos gia tpt ektos apo to ladi gia 1 xrono meta pare kana papi thn prokophs(gt kaikame apo glx)...twra apo emfanish 8elei polla...

an den 8es na me akouseis pantos kane auto pou eixa kanei k egw sto glx,bres ena 90ari strofalo k mpiela gnhsia(an einai k molubh o strofalos akoma kalutera)pare kulindropistona 52(oti na nai den xreiazetai aasa k malakies)phgaine ligo thn kefalh eisagwge-eksagwge,ligo xwro kaushs k ama 8es ligo edrana.telos ena karmp 24 mhn baleis parapano k sou kaiei k se ka8e manibelia 2e ola auta ama eisai gatos mazi me douleia mhxanikou(pou kalo einai na plhrwneis)8a s pane 300-350 zesta!


y.g kalo kouragio me to glx...
Papios
Papios

Αριθμός μηνυμάτων : 100
Ημερομηνία εγγραφής : 20/08/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ

Δημοσίευση από Papios Τετ Αυγ 20, 2008 1:53 pm

a ksexasa...ekentroforo(basiko an k oxi zotiko k o manisio kala kanei k einai ekei)an 8es na psaxteis psaxou pros fuego fthno k kalo...

ama ta reumata s einai 50ariou mizatou mhn sou perasei apo to muallo na ta allaxeis an pali oxi tote pare mia hlektronikh apo astrea ka8ws k enan pollaplasiasth astrea...
Papios
Papios

Αριθμός μηνυμάτων : 100
Ημερομηνία εγγραφής : 20/08/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ

Δημοσίευση από TT600 Παρ Αυγ 22, 2008 10:48 pm

pare kana duynato SM efoson anazitas arketh dunamh glxtiuner
TT600
TT600

Αριθμός μηνυμάτων : 239
Ημερομηνία εγγραφής : 06/02/2008
Ηλικία : 39

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ

Δημοσίευση από XTkoulas Τετ Δεκ 24, 2008 8:33 pm

OrEsTiS,pano sta legomena sou..epeidi eixa ftasei na me "koroidevei" syggeneis tis gynaikas mou kai omologo mou eixane gyrisei ta myala,meta apo arketo psaksimo vrika mixaniko pou vazo to xeri mou sti fwtia oti to KATHE mhxanaki to ftiaxnei san na einai diko tou.

Endeiktika times pou mou "xreose" to pallikari.

Sto XT mou to 89ari tou pigaino allo ena zevgari dipla carbirater paizei me tis velones apo to ena,kovei ravei sto allo kai to rythmizei teleia. Meta asxoleitai me ta revmata epeidi mallon eixe kaei anorthotis kai telos stereonei me ena "kolie" tin eksatmisi. Timi 65e kai tou edosa alla 10 na piei mia mpyra gia party mou. Peritto na sas po oti to mixanaki mama sikonetai kai me 4n kai to mono pou ekane mou eipe oti evale 2 noumera megalytera zigkler.

Sto astraki mou,diskous plato,koumpoma 53mm kylindro kai pistoni pou tou piga ,tornarisma to pistoni ,mpataria kainouria evale aftos, carbirater rythmisma 24ari pou tou piga ,koumpoma amortiser pou tou piga timi 75e.

Ergatika pou exoun kai xamili timi kai top apodosi.
Epeidi den m'aresei na kano diafimiseis opoios thelei - Kai efoson epitrepei to Motodevils - as mou pei na to grapso edo to onoma tou synergeiou.

Paizei na einai No1 apo plevras Patentas/Aksiopistias/Timis mixanikos stin Athina magkes. Cool
XTkoulas
XTkoulas

Αριθμός μηνυμάτων : 56
Ημερομηνία εγγραφής : 23/12/2008
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ

Δημοσίευση από hotroad Πεμ Δεκ 25, 2008 7:52 am

grapse ton mixaniko osa paidia einai stin athina na ton dokimasoyn!
Wink
hotroad
hotroad

Αριθμός μηνυμάτων : 122
Ημερομηνία εγγραφής : 18/06/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ

Δημοσίευση από Admin Πεμ Δεκ 25, 2008 10:17 am

XTkoulas έγραψε:
Epeidi den m'aresei na kano diafimiseis opoios thelei - Kai efoson epitrepei to Motodevils - as mou pei na to grapso edo to onoma tou synergeiou.
Paizei na einai No1 apo plevras Patentas/Aksiopistias/Timis mixanikos stin Athina magkes. Cool


Μπορεις να πεις στα παιδια ελευθερα και την διευθυνση του μηχανικου και την περιοχη,εχουμε αναγκη απο τίμιους μηχανικους! Wink
Admin
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ημερομηνία εγγραφής : 18/01/2008

https://motodevils.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ

Δημοσίευση από XTkoulas Πεμ Δεκ 25, 2008 11:22 am

Οκ.
Το συνεργείο ονομάζεται ΜΟΤΟ ΙΝΤERNATIONAL,και βρίσκεται επι της Μεσογείων απέναντι από το Νομισματοκοπείο στο ρεύμα προς Αγ.Παρασκευή.Μόλις δείτε το κτίριο της ΣΕΥΔΑΠ είναι ακριβώς δίπλα. Ζητήστε τον Γιάννη ή τον Χρήστο και πείτε του ότι σας έστειλε ο Πέτρος με το XT το 89αρι.
Ο Γιάννης είναι μηχανολόγος - μηχανικός από Πολυτεχνείο και είναι ψυχούλα,πράγμα σχεδόν απίθανο στα συνεργεία.

Ελπίζω αυτό να είναι ένα βήμα για να έρθουμε πιο κοντά,να πιούμε κανα καφέ και να βολτάρουμε με τα εργαλεία μας.
Βέβαια αχρείαστα να είναι τα συνεργεία αλλά άμα πάτε θα με θυμηθείτε.

cheers Wink
XTkoulas
XTkoulas

Αριθμός μηνυμάτων : 56
Ημερομηνία εγγραφής : 23/12/2008
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ

Δημοσίευση από OrEsTiS Πεμ Δεκ 25, 2008 8:26 pm

Δεν ειχες μπει νωριτερα στην παρεα μας να μου τον πρότεινες τοτε που με εκλεβε ο μ@λ@κ@ς ο Χρονοπουλος στην Μιχαλακοπουλου στο 610 μου... Twisted Evil
OrEsTiS
OrEsTiS

Αριθμός μηνυμάτων : 705
Ημερομηνία εγγραφής : 18/01/2008
Ηλικία : 42
Τόπος : Athens

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ

Δημοσίευση από XTkoulas Πεμ Δεκ 25, 2008 8:41 pm

Geia mas aderfe Cool

ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ - Σελίδα 2 Cheers
XTkoulas
XTkoulas

Αριθμός μηνυμάτων : 56
Ημερομηνία εγγραφής : 23/12/2008
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ

Δημοσίευση από GLXtuner Παρ Δεκ 26, 2008 12:36 pm

Το glx to τελεώσα σχεδόν (άνοιξα και θέμα) αλλά θελω κανα δυο ψιλοπραματα.Το πιο σημαντικο ειναι οτι αγορασα πλεξουδεσ και ολα τα ηλεκτρικα και θελω να τα συνδεσω.Λετε να το κανω μονοσ μου η να το παω σε μηηχανικο?Στο glx κανω τα πάντα αλλά από ηλεκτρικά δεν πολυ κατέχω και τα μπουρδέλα τα καλώδια τησ πλεξουδασ δεν έχουν ιδιο χρωμα με του glx τα φανάρια kia ta alla εξαρτηματα.
GLXtuner
GLXtuner

Αριθμός μηνυμάτων : 154
Ημερομηνία εγγραφής : 17/06/2008
Ηλικία : 31
Τόπος : Συκούριο-Λάρισας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ

Δημοσίευση από Papios Πεμ Ιαν 01, 2009 6:00 am

Netious έγραψε:exthes to brady ginane 2 kontres 400 metrwn to xraki mou me ena crf beltiwmeno 480 kybika pou o odhgos tou htan ligo koulos giati sthn ekinhsh parolo pou mou shkwthike souza to mhxanaki katafera kai ton perasa me to pou ebala 3 taxythta kala den to suzhtaw me to pou koumpwsa thn tetarth h apostash diplasiastike to xr 200arise ksana meta apo poly kairo pou to eixa sthn akinisia.
h deyterh kontra egine me to aprilia rxv 550 mayto ebala kontra anabash kymhs epidh to aprilia einai dikylindro kai argei na anebasei strofes kai tha dyskoleyth pio poly se anhfora parolo se kathfora.einia pio dynato to rxv epishs exei kai megalytero lastixo pisw to opoio to bohthaei na kanei polu kalyterh ekinhsh apo emena genika einai pio dynato kai pio sthmeno mhxanaki gia kontres alla parola ayta emeine pisw mish roda pisteyw logo odhgou Twisted Evil ...


kai stis 2 kontres mas metrage ena r6 kainourio to opoio emene pisw mexri ta 150-170. Twisted Evil



arrazeis kumhs?
Papios
Papios

Αριθμός μηνυμάτων : 100
Ημερομηνία εγγραφής : 20/08/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ

Δημοσίευση από OrEsTiS Παρ Ιαν 02, 2009 1:13 pm

Μενει και σχετικά κοντα... Wink
XR rules!
OrEsTiS
OrEsTiS

Αριθμός μηνυμάτων : 705
Ημερομηνία εγγραφής : 18/01/2008
Ηλικία : 42
Τόπος : Athens

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ - Σελίδα 2 Empty ολα παιζουν ρολο

Δημοσίευση από spiros686 Παρ Αυγ 21, 2009 3:06 pm

και πανω απο ολα ο οδηγος ειχαμε παει βολτα με το xttclub.gr στο 24ωρο στον γερακα μετα απο ενα καφε στην μεταμορφωση πριν περιπου μηνα και εκει ενας φιλος απο το xttclub με μπριζοσε να ανοιξω με ενα smc 660 το οποιο λεει οτι ειναι το ποιο γρηγορο της περιοχης και τους κοβοι ολους και ολα τα μονοκυλινδρα,βεβαια δεν ηταν κανονισμενη η κοντρα και το χτ μου πηγε βολταδικο οπως το εχω για καθημερινη χριση με αλλα κρτπιλατερ και αρυθμιστα χωρια οτι ητανε ψηλο κατα 10 ολοκληρους ποντους απο οταν το παω για κοντρα τελος στην πρωτη εκινηση το αρκουδι μου πεταχτηκε μπροστα και αρχισε να ξεκολαει αλλα για κακη μας τυχη ειχε κινηση και κοψανε,να πω ακομα οτι το ατομο που οδηγουσε το καβαλαγε πρωτη φορα το χτ μου,ερχετε μετα σε εμενα και μου λεει να ξαναανοιξουνε εγω του απαντησα οχι γιατι ζεσταθηκε το λαστιχο και δεν θα μπορεσει να το ξεκινηση,αλλα αν νομιζει οτι θα τα καταφερει ας ανοιξει αφου δεν ειχα και αλλη απιλογη και ο οδηγος ελοιπε χωρια ολα τα τεχνικα προβληματα,να πω οτι ολο το xttclub πεταχτηκε και πανυγιρισε που να ηξερε ομως.
2η εκινηση το χτ μου στην μια ροδα προλαβενει και γλυτωνει το καπακι πατοντας φρενω και αφινοντας το γκαζι
3η το ιδιο
4η το ιδιο αλλα το συνεχιζει και τον μαζεβε σαν σταματημενο τι να το κανεις που μονο κοντρα δν ητανε απο μενα διαγωνισμος σουζας θα ελεγα καλυτερα αφου στην εκινηση το ΚΤΜ εφευγε 5-6 μηχανακια ΚΑΙ Η ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΟΥΤΕ 200 ΜΕΤΡΑ ΟΥΤΕ ΠΑΠΑΚΙΑ ΝΑ ΕΙΧΑΜΕ
ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ
ΜΗΝ ΒΑΖΕΤΕ ΚΟΝΤΡΑ ΑΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΜΕΝΟ ΚΑΙ ΡΥΘΜΙΣΜΕΝΟ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΣΑΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΑΠΟΔΙΔΗ ΤΑ ΜΕΓΙΣΤΑ ΚΑΙ ΑΝ ΤΑ ΕΧΕΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΗΝ ΒΑΖΕΤΕ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΤΡΕΧΕΙ ΣΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ Ο ΟΔΗΓΟς ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΤΟΥ ΠΕΖΕΙ ΜΕΓΑΛΟ ΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ 90 ΚΙΛΑ ΠΟΥ Ο ΟΔΗΓΟς ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 60 30 ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΚΙΛΑ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΕΜΝΑ ΣΠΑΕΙ ΣΤΑ 550 ΜΕ ΤΟΝ ΟΔΗΓΟ ΣΤΑ 480 ΓΙΑ ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΛΙΓΟ What a Face confused
ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΚΙΝΗΣΗ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΑΓΜΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙς ΜΙΑ ΚΑΙ ΕΞΩ ΚΑΙ ΟΧΙ 10 ΦΟΡΕΣ,ΜΙΑ ΜΑΣ ΚΟΨΑΝΕ ΜΙΑ ΤΟ ΕΝΑ ΜΙΑ ΤΟ ΑΛΛΟ ΚΑΙΣ ΤΣΑΜΠΑ ΔΙΣΚΟΥΣ ΚΤΛ ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΟΤΑΝ ΚΑΝΟΝΙΖΟΕΙς ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΤΟ ΜΗΧ/ΚΙ ΣΟΥ ΝΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ΟΣΟ ΠΟΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΝΕΝΟΗΘΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΤΙ ΚΑΝΟΝΙΖΕΤΕ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ 20 ΧΡΟΝΙΑ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΩ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ Η ΠΙΝΑΚΙΔΑ ΚΟΒΕΙ ΑΕΡΑ ΧΑΑΧΑΧΧΑΑΧΑ cheers

spiros686

Αριθμός μηνυμάτων : 18
Ημερομηνία εγγραφής : 21/08/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης